SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
260 000 €
(2 653 € / m²)
Verkoop
4
1
98 m²
Grad Rijeka

slaapkamer4
vlak98 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se prostran četverosobni stan s dnevnim boravkom na traženoj lokaciji Brajda, ukupne površine 98,56 m2. Riječ je o nekretnini funkcionalnog r...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 30dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Four nekretnine d.o.o.

Edita Medvedić