SUPA24
Overig
Overig
Overig
315 000 €
(3 750 € / m²)
Verkoop
3
1
84 m²
Grad Crikvenica

slaapkamer3
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sale of unique real estate in Crikvenica on the 1st construction line to the sea. The duplex apartment of 84 sq.m. consists of two bedrooms, kitchen w...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 206dagen
Bijgewerkt: 63dagen

Plaatsen

Grad Crikvenica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz