SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
677 000 €
(11 672 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Rue Saint-Ambroise, Paris

slaapkamer3
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PARIS 11th - SAINT-AMBROISE: Located on the 2nd floor without elevator of a well-managed and maintained cut-stone building, 3 rooms of 57.66 m² on the...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Saint-Ambroise, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

O'Immobilier