SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 685 000 €
(11 233 € / m²)
Verkoop
5
1
150 m²
Rue de la Roquette, Paris

slaapkamer5
vlak150 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé sur un charmant passage au calme du quartier Parmentier, cet appartement de 164,34 m2 au sol (131,23 m2 loi Carrez) s'inscrit comme un lieu de v...

Parameters

Gegenereerd door AI

Hoge plafondsOpen leefruimteHouten balkenNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Rue de la Roquette, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Est