SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
370 000 €
(3 136 € / m²)
Verkoop
4
1
118 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

slaapkamer4
vlak118 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

EXCLUSIVITE NIMES MONTAURY JARDINS DE LA FONTAINE T4 DERNIER ETAGE TERRASSE GARAGE CAVE. Situé dans le quartier de montaury, à proximité immédiate des...

Warmtepomp
Leeftijd van het aanbod: 40dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Rue Max Raphel, Nîmes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tourdiat Immobilier