SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
96 470 €
(1 060 € / m²)
Verkoop
4
1
91 m²
Montée des Carmélites, Lyon

slaapkamer4
vlak91 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

VIAGER LIBRE, dans 1 an. A proximité du métro Croix Paquet, Canut lumineux, de 92 m2 carrez, 98m2 au sol. Il est situé au 3ième étage et bénéficie d'u...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Montée des Carmélites, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

95bis Immobilier Lyon 6