SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
77 000 €
(1 400 € / m²)
Verkoop
3
1
55 m²
Rue de Veyrac, Limoges

slaapkamer3
vlak55 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sarah Triel vous propose: Charmant Appartement T3 avec Balcon en Plein COEur de LimogesSitué au 5ème étage d'une résidence de 9 niveaux...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Veyrac, Limoges
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France