SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
55 000 €
(505 € / m²)
Verkoop
5
1
109 m²
Place Aristide Briand, Elbeuf

slaapkamer5
vlak109 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sarah ROUET vous propose: IDÉAL FAMILLE ! RARE !Idéalement situé dans un quartier CALME ET AGRÉABLE , cet APPARTEMENT SPACIEUX au 2ᵉ ÉTA...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Place Aristide Briand, Elbeuf
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France