SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 385 000 €
(2 770 € / m²)
Verkoop
6+
2+
500 m²
Rue de la République, Drancy

slaapkamer6+
vlak500 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez une opportunité d'investissement exceptionnelle avec cet immeuble de rapport entièrement rénové, niché au cœur de Drancy. Composé de 8 logem...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rue de la République, Drancy
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER