SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
179 000 €
(3 580 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Rue de Paris, Chaumontel

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Myriam Cozette vous propose: À vendre – Appartement Duplex 50 m² – ChaumontelSitué à Chaumontel, découvrez ce charmant appartement en dup...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Rue de Paris, Chaumontel
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France