SUPA24
88 000 €
(1 872 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Grande Rue, Besançon

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Idéalement situé en plein cœur du centre Boucle, cet ensemble immobilier offre un fort potentiel d’aménagement, aussi bien pour un projet d’habitation...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 137dagen
Bijgewerkt: 47dagen

Plaatsen

Grande Rue, Besançon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

antoine SAINTOT