SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
102 511 €
(14 644 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
7 m²
Higüey

slaapkameratypical
vlak7 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

GAYA / PUNTA CANAWelcome to Gaya Residences, located in the vibrant heart of Punta Cana. A charming two-bedroom penthouse awaits, offering comfort and...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale RD