SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
121 509 €
(15 189 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
8 m²
Higüey

slaapkameratypical
vlak8 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ARAYA - APARTMENTS IN PUNTA CANAThis project features 462 apartments divided into 77 three-story buildings. The first phase includes 156 units for sal...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VIA CAPITALE RD