SUPA24
Overig
Overig
Overig
200 000 €
(3 774 € / m²)
Verkoop
1
1
53 m²
Agiou Savva, Δήμος Λιβαδιών

slaapkamer1
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

An exceptional new residential development, perfectly situated in the highly sought-after coastal area of Livadia, Larnaca. This exclusive project has...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Agiou Savva, Δήμος Λιβαδιών
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home