SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
171 313 €
(1 862 € / m²)
Verkoop
6+
1
92 m²
Boulevard Rigaud, Trois-Rivières

slaapkamer6+
vlak92 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Superb condominium unit carefully maintained, located in a sought after area where everything is at your fingertips. Whether for public transport, sho...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Boulevard Rigaud, Trois-Rivières
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale Mauricie