SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
325 215 €
(350 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
928 m²
Harrison Garden Boulevard, North York

slaapkameratypical
vlak928 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Convenience Meets Resort-style Living!Welcome to Skymark by Tridel in the heart of North York – known for its extensive amenities and unbeatable conve...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Harrison Garden Boulevard, North York
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sage Real Estate