SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
299 685 €
(4 611 € / m²)
Verkoop
6+
2+
65 m²
Matthews Gate, Mississauga

slaapkamer6+
vlak65 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome To 1 Elm Dr, Built By Renowned Daniels Corp. The Space Is Truly Functional With An Oversized 1-Bedroom + 1-Den Layout. One Den Features French...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 37dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Matthews Gate, Mississauga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Right at Home Realty, Brokerage*