SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
396 862 €
(3 335 € / m²)
Verkoop
6+
2+
119 m²
Rue J.-A.-Bombardier, Mirabel

slaapkamer6+
vlak119 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Magnifique condo située à Mirabel, dans le secteur de Saint-Janvier. Cette somptueuse unité de coin vous accueille au sein du prestigieux complexe X-1...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerVloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurHaardWaterverwarmerWasmachineSlimme apparatenBeveiligingHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 39dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Rue J.-A.-Bombardier, Mirabel
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPRIO DIRECT