SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
105 000 €
(1 522 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
69 m²
Иван Кацарски, Варна

slaapkameratypical
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ИМОТ С АКТ 14, в модерна нова сграда! Предлагаме Ви стилен и функционално разпределен двустаен апартамент, разположен на 11-ти етаж, с западно изложе...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 85dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Иван Кацарски, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

НОВ ДОМ 1