SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
208 024 €
(2 850 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
73 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент състоящ се от: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоалетна и тераса. Към жилището има прилежащ двор с пл...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ