SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
291 500 €
(2 699 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
108 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak108 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент с обща площ от 108кв.м. Имотът е със следното разпределение: входно антре, две спални, просторен хол с кухненски бокс, баня с то...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА