SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
82 000 €
(1 302 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
63 m²
Отец Паисий

slaapkameratypical
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Имот номер 2524 Продава се тристаен апартамент в центъра на гр. Кърджали. Имота е с чиста площ 63 кв.м. и се състои от входно антре, всекидневна, кухн...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 59dagen

Plaatsen

Отец Паисий
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ДРИЙМИ ХОУМ