SUPA24
Overig
Overig
Overig
50 908 €
(998 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
51 m²
Rua Ibiboca, Vespasiano

slaapkameratypical
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Aqui, o que é essencial vem com qualidade e o que é sonho, se torna realidade.

Vespasiano
R$ 298.900,00

2 quartos com varanda

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rua Ibiboca, Vespasiano
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2