SUPA24
Overig
Overig
Overig
768 836 €
(6 989 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
110 m²
6a Avenida, Camboriú

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Já imaginou poder contemplar a beleza do mar sem precisar sair de casa? Então, aproveite esta oportunidade.

Excelente apartamento frente mar com vist...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

6a Avenida, Camboriú
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2