SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
705 946 €
(6 537 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
108 m²
Route de Romont, Ursy

slaapkameratypical
vlak108 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ce charmant 4,5 pièces de 108 m² avec balcon situé au rez-de-chaussée vous attend dans le village de Siviriez Lumineux, confortable et parfaitement si...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 163dagen
Bijgewerkt: 80dagen

Plaatsen

Route de Romont, Ursy
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Muller Immobilier