SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 391 133 €
(8 695 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
160 m²
Sanetsch, Savièse

slaapkameratypical
vlak160 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LE TERRASSEMENT A DÉJÀ COMMENCE DÉJÀ 3 PRERESERVATIONS LES TRAVAUX AVANCENT BIEN VOIR PHOTOAPPARTEMENT N°8 (Cr)Ce magnifique attique de 3.5 pièces s...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveNatuurlijk lichtOpen leefruimte

Ander
Leeftijd van het aanbod: 83dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Sanetsch, Savièse
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Valimmobilier