SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 406 504 €
(7 033 € / m²)
Verkoop
6+
1
200 m²
Via Crano, Ponte Capriasca

slaapkamer6+
vlak200 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vendesi in bella e comoda posizione, immerso nel verde, in zona tranquillissima a due passi dal centro di Ponte Capriasca, grande appartamento di 5.5 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 124dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Via Crano, Ponte Capriasca
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Solim Immobiliare SA