SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
813 498 €
(7 395 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
110 m²
Rishalta, Plaffeien

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dans le quartier de Rishalta à Planfayon, à deux pas de l’école, cet appartement prend place dans un petit résidentiel en bois au design moderne et du...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 160dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rishalta, Plaffeien
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Bulliard Immobilier SA