SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
796 651 €
(8 754 € / m²)
Verkoop
3
1
91 m²
Le Bourg, Oron

slaapkamer3
vlak91 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Appartement lumineux de 3.5 pièces avec balcon à Oron-la-VilleSitué à Oron-la-Ville, dans un environnement agréable et proche des commodités, cet appa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Le Bourg, Oron
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Neho