SUPA24
1 515 493 €
(12 629 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
120 m²
Via Carona, Melide

slaapkameratypical
vlak120 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vendesi bell'appartamento di lusso 3,5 locali, fronte lago nella residenza a Melide.Superficie: SUL 120 m2 , terrazza 25m2, camere da letto 2, bagni -...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 284dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Via Carona, Melide
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA