SUPA24
1 537 980 €
(16 189 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
95 m²
Route de la Conversion, Lutry

slaapkameratypical
vlak95 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nous avons le plaisir de vous informer de la mise en vente confidentielle, d'un bien rare sur le marché. Niché dans un environnement privilégié, il al...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 71dagen
Bijgewerkt: 71dagen

Plaatsen

Route de la Conversion, Lutry
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MC Properties