SUPA24
303 569 €
(4 896 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
62 m²
Rue Principale, Hérémence

slaapkameratypical
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Acor Immobilier vous propose en exclusivité, un magnifique appartement rénové au coeur du Val d'Hérens. Situé dans le hameau de la Crettaz, cet appart...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineApart toiletGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 488dagen
Bijgewerkt: 487dagen

Plaatsen

Rue Principale, Hérémence
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ACOR Immobilier