SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
697 070 €
(5 958 € / m²)
Verkoop
5
1
117 m²
Kantonsstrasse, Eisten

slaapkamer5
vlak117 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Renoviertes Apartment in EistenEntdecken Sie dieses wunderschön renovierte Apartment im charmanten Dorf Eisten, nur 15 Minuten von Saas-Grund entfernt...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 70dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

Kantonsstrasse, Eisten
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Neho