SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
7 981 095 €
(14 201 € / m²)
Verkoop
6+
2+
562 m²
Via Roncone, Collina d'Oro

slaapkamer6+
vlak562 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Scoprite l'essenza del lusso e dell'eleganza in questo straordinario appartamento, un vero capolavoro di design e confort di circa 562 mq, incastonato...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 244dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Via Roncone, Collina d'Oro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sequoia Consulting Sagl