SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
539 705 €
(6 746 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
80 m²
Chemin de Boney, Chalais

slaapkameratypical
vlak80 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce bel immeuble neuf composé de trois appartements, situé au sein d’une petite PPE offrant un cadre de vie paisible et privilégié, à proximi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Chemin de Boney, Chalais
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Totalconsulting Sàrl