SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 087 668 €
(7 109 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
153 m²
Unter Egg, Beringen

slaapkameratypical
vlak153 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese exklusive Attikaperle vereint stilvolle Grosszügigkeit mit einem unvergleichlichen Wohngefühl auf höchstem Niveau. Der weitläufige Wohn- und Ess...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Unter Egg, Beringen
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PREMIUM HOMES AG