SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
589 594 €
(6 016 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
98 m²
Bellinzona

slaapkameratypical
vlak98 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

*** Tutti i dettagli e le foto su www.remax.ch/119001050-304 ********In una palazzina perfettamente tenuta, dei primi anni 2000, al terzo piano, propo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 66dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Bellinzona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Immobilien in Lugano