SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
952 428 €
(6 852 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
139 m²
Route de Botyre, Ayent

slaapkameratypical
vlak139 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusivité Disponibilité mi-décembre 2026 Etage complet et grande terrasse de 46 m2 offrant une vue panoramique Exposition Sud - Ouest, en...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteApart toiletNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Route de Botyre, Ayent
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Swiss-Immobilier SA