SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
235 248 €
(4 127 € / m²)
Verkoop
1
2+
57 m²
Perdido Beach Boulevard, Orange Beach

slaapkamer1
vlak57 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Back on the market at no fault of the seller. This turnkey 1BR/2BA condo is the ultimate Gulf Front investment or personal beach escape. Fully furnish...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 258dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Perdido Beach Boulevard, Orange Beach
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Gulf Shores