SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 220 767 €
(14 145 € / m²)
Verkoop
1
2+
157 m²
Ocean Drive, Miami Beach

slaapkamer1
vlak157 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Open 2 bed - 2.5 bath with renovated kitchen featuring views of Ocean Drive, Lummus Park and the Atlantic Ocean. Il Villaggio, located in the heart ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Ocean Drive, Miami Beach
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group