SUPA24
282 298 €
(3 003 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
94 m²
E Worcester Road, Menifee

slaapkameratypical
vlak94 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to this 2 bedroom, two full bathroom home located in the Rancho Del Sol 55+ Senior Community. This home has tiled flooring throughout, gas fi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

E Worcester Road, Menifee
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Berkshire Hathaway HomeServices California Properties