SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 313 448 €
(8 158 € / m²)
Verkoop
3
2+
161 m²
Nightshade, Irvine

slaapkamer3
vlak161 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to this light-filled 3-bedroom, 3-bathroom end-unit home in Irvine’s highly desirable Quail Hill community, ideally situated directly across f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Nightshade, Irvine
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Surterre Properties Inc.