SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
885 834 €
(6 711 € / m²)
Verkoop
2
2+
132 m²
Gulf Boulevard, Clearwater

slaapkamer2
vlak132 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience coastal living from the 15th floor at The Grande on Sand Key. This beautifully maintained 2-bedroom, 2-bathroom residence offers 1,427 squa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Gulf Boulevard, Clearwater
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Luxury Estate