SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
555 187 €
(10 886 € / m²)
Verkoop
3
1
51 m²
W Broadway, Boston

slaapkamer3
vlak51 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oversized, impeccably located, and thoughtfully designed, this South Boston studio offers a rare layout that truly lives like a one-bedroom. The spaci...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

W Broadway, Boston
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers South Boston