SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
191 352 €
(2 944 € / m²)
Verkoop
5
1
65 m²
Granby Way, Aurora

slaapkamer5
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Cozy and inviting condo featuring a spacious living room with a wood-burning fireplace, perfect for relaxing evenings. This home offers 1 bedroom, 1 f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 261dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Granby Way, Aurora
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Denver