SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 200 670 €
(3 776 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
318 m²
B Robin Avenue, Atlantic Beach

slaapkameratypical
vlak318 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to coastal living at its finest in this spacious 3rd row home in the sought after Club Colony area of Atlantic Beach. This home offers breatht...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

B Robin Avenue, Atlantic Beach
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Sea Coast Advantage