SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
5 864 215 €
(32 945 € / m²)
Verkoop
1
2+
178 m²
West 18th Street

slaapkamer1
vlak178 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

One High Line - Where the High Line Meets the Hudson River. One High Line offers exceptional condominium residences developed by Witkoff and Access In...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

West 18th Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Corcoran Sunshine Marketing Group