SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
249 410 €
(3 513 € / m²)
Verkoop
6+
1
71 m²
John Wallace Road

slaapkamer6+
vlak71 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience mountain living at its finest in this beautifully updated 2-bedroom condo in Evergreen, surrounded by fragrant pine trees and breathtaking ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteBadDouchecabineKeukenapparatuurNa reconstructieNatuurlijk lichtGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

John Wallace Road
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Denver