SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
234 631 €
(2 256 € / m²)
Verkoop
6+
2+
104 m²
E 550 N

slaapkamer6+
vlak104 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to the Vineyards! This 2 bed/2bath, 3rd floor condo, features vaulted ceilings, white quartz counter tops and a large walk-in closet in the pr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

E 550 N
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Logan