SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 492 345 €
(20 727 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
West 57th Street

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situated on a high floor at Central Park Place, Residence 17B is a spacious one bedroom, one and a half bathroom home with open city views.The living ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 43dagen
Bijgewerkt: 43dagen

Plaatsen

West 57th Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group